Tips van oudleerlingen Kunst

Onze leerlingen van de 3de graad kunst krijgen tips en uitleg over het verder studeren door oud-leerlingen. Steven De Moortel zit in zijn laatste jaar Industrial Product Design in HOWEST te Kortrijk en kwam met veel enthousiasme deze richting toelichten. Hij bracht voorbeelden van eigen ontwerpen mee en leerlingen kregen de kans om vragen te stellen.

Ook Arno Braet en Simon Vanreusel kwamen langs met plannen, maquettes en praktische tips. Arno heeft reeds zijn diploma bachelor in de toegepaste architectuur op zak en studeert nu verder voor zijn master in stedenbouw en ruimtelijke planning. Simon zit in zijn tweede jaar bachelor in de architectuur. Beide studeren in Sint Lucas te Gent.

Onze leerlingen waren geboeid en krijgen hierdoor meer inzicht in de ware inhoud van deze studies. Benieuwd waarvoor zij gaan kiezen na het secundair...