Ondernemer voor de klas

Tim Vannieuwenhuyse leert 6TSE, 5TSE, 6TBI, 6THA en 6BVE wat ondernemen is

Welke vaardigheden zijn nodig in het bedrijfsleven? Wat betekent ondernemer zijn nu precies? Wat verwachten bedrijven van jongeren? Heel wat vragen die jongeren hebben maar niet zelf kunnen beantwoorden. Wie kan dat beter dan een ondernemer of bedrijfsleider zelf?

Vlajo organiseert ieder jaar ‘Ondernemers voor de Klas’ in samenwerking met VKW en VKW Limburg.  Deze interactieve sessie biedt jongeren de ideale kans om al hun brandende vragen te stellen aan een ondernemer of bedrijfsleider, spannend toch?

Op woensdag 19 maart 2014 mag 6TSE, 5TSE, 6TBI, 6THA en 6BVE Tim Vannieuwenhuyse van WAAK BW vzw verwelkomen. Gedurende twee uur gaan onze leerlingen met hem in dialoog en krijgen ze de kans om te ontdekken wat ondernemer of bedrijfsleider zijn nu precies inhoudt.

We wensen onze leerlingen alvast een inspirerende sessie toe!