Contactpersonen

 

Directie Ensorinstituut

Barbara Himpens
Directeur
barbara.himpens@ensorinstituut.be
0472 34 26 31

 


 

 


Ellen Hoorne
Adjunct - Directeur
ellen.hoorne@ensorinstituut.be
059 33 95 57

   

Caroline Elias
Technisch Adviseur Coördinator
caroline.elias@ensorinstituut.be
059 33 95 54

Dominique De Groote
Technisch Adviseur Haartooi / Schoonheidsverzorging
dominique.degroote@ensorinstituut.be
059 33 95 60

 

Eva Matton
Technisch Adviseur
eva.matton@ensorinstituut.be
059 33 95 68

Eveline Heyman
Technisch Adviseur
eveline.heyman@ensorinstituut.be
 

Mieke Vermeire
Technisch Adviseur stages en veiligheid
mieke.vermeire@ensorinstituut.be
059 33 95 66

 

 


Administratie Ensorinstituut


 

 

Anthony Goethaels
Boekhouding
anthony.goethaels@ensorinstituut.be
059 33 95 55

 
Niek Deswaef
ICT-Coördinator
ict@ensorinstituut.be
059 50 09 31
 
Aagje Goormachtigh
Personeelsadministratie
aagje.goormachtigh@ensorinstituut.be
059 33 95 56
  Charlot Vercruysse
Coördinator Internationalisering en taalbeleid.
charlot.vercruysse@ensorinstituut.be
059 50 09 31
Lindsey Tratsaert
Coördinator Zorg & Leerlingenbegeleiding
lindsey.tratsaert@ensorinstituut.be
059 33 95 74
 
Sietske Bloemen
Zorg en leerlingenbegeleiding
sietske.bloemen@ensorinstituut.be
059 50 09 31
 

Brigitte Bulteel
Zorg en leerlingenbegeleiding
brigitte.bulteel@ensorinstituut.be
059 33 95 72

Gerda Binst
Coördinatie secretariaat
gerda.binst@ensorinstituut.be
059 33 95 71
 

Gaëlle Vankeirsbilck
Grafisch medewerker
gaelle.vankeirsbilck@ensorinstituut.be
059 33 95 76
 

Sandra Bottu
Onthaal en Leerlingenadministratie
sandra.bottu@ensorinstituut.be
059 50 09 31

Sil Hincourt
Zorg en leerlingenbegeleiding
(Boekenverantwoordelijke)
sil.hincourt@ensorinstituut.be

059 33 95 61

Ibojka Tabar
Secretariaatsmedewerker (afwezigheden - boekenverantwoordelijke)
ibojka.tabar@ensorinstituut.be
059 33 95 61

Marleen Mestdagh
Sanctie-coördinator
marleen.mestdagh@ensorinstituut.be
059 33 95 51

Ann Vanbelle
Leerlingenadministratie
ann.vanbelle@ensorinstituut.be
059 33 95 53

 

 

Sharon Vannecke
Preventiemedewerker (jojo)
sharon.vannecke@ensorinstituut.be

 



 

Tina Bacquaert
Brugfiguur stad Oostende
tina.bacquaert@oostende.be

059 25 89 79
0471 84 08 57