IMG_3085.JPG

DIRECTIE

Barbara Himpens
Directeur

barbara.himpens@ensorinstituut.be
0472 34 26 31

Ellen Hoorne
Adjunct - Directeur

ellen.hoorne@ensorinstituut.be
059 33 95 57

Caroline Elias
Technisch Adviseur Coördinator

caroline.elias@ensorinstituut.be
059 33 95 54

Dominique De Groote
Technisch Adviseur Haartooi / Schoonheidsverzorging

dominique.degroote@ensorinstituut.be
059 33 95 60

Eva Matton
Technisch Adviseur

eva.matton@ensorinstituut.be
059 33 95 68

Eveline Heyman
Technisch Adviseur

eveline.heyman@ensorinstituut.be

Mieke Vermeire
Technisch Adviseur stages en veiligheid

mieke.vermeire@ensorinstituut.be
059 33 95 66

Contact

Bedankt voor de inzending!

ONDERSTEUNEND PERSONEEL

Anthony Goethaels
Boekhouding

anthony.goethaels@ensorinstituut.be
059 33 95 55

Aagje Goormachtigh
Personeelsadministratie

aagje.goormachtigh@ensorinstituut.be
059 33 95 56

Niek Deswaef
ICT-Coördinator

ict@ensorinstituut.be
059 50 09 31

Charlot Vercruysse
Coördinator Internationalisering & taalbeleid

charlot.vercruysse@ensorinstituut.be
059 50 09 31

Gaëlle Van Keirsbilck
Grafisch medewerker

gaelle.vankeirsbilck@ensorinstituut.be
059 33 95 54

SECRETARIAAT

Gerda Binst
Coördinatie secretariaat

gerda.binst@ensorinstituut.be
059 33 95 71

Ibojka Tabar

Sanctiecoördinator

ibojka.tabar@ensorinstituut.be

059 33 95 61

Ann Vanbelle
Leerlingenadministratie

ann.vanbelle@ensorinstituut.be
059 33 95 53

Sil Hincourt
Boekenverantwoordelijke

sil.hincourt@ensorinstituut.be
059 33 95 63

Sandra Bottu
Onthaal en Leerlingenadministratie

sandra.bottu@ensorinstituut.be
059 50 09 31

Marleen Mestdagh
Secretariaatsmedewerker

marleen.mestdagh@ensorinstituut.be
059 33 95 51

Angela Sanders
Secretariaatsmedewerker

angela.sanders@ensorinstituut.be

059 33 95 71

ZORGTEAM

Lindsey Tratsaert

Coördinator Zorg & Leerlingenbegeleiding

lindsey.tratsaert@ensorinstituut.be

059 33 95 74

Brigitte Bulteel

Zorg en leerlingenbegeleiding

brigitte.bulteel@ensorinstituut.be

059 33 95 72

Siets Bloemen
Zorg en leerlingenbegeleiding

sietske.bloemen@ensorinstituut.be
059 33 95 62

Sil Hincourt
Zorg en leerlingenbegeleiding

sil.hincourt@ensorinstituut.be
059 33 95 74

Anyssa Vanbiervliet
Preventiemedewerker

anyssa.vanbiervliet@ensorinstituut.be

BRUGFIGUUR

Tina Bacquaert
Brugfiguur stad Oostende

tina.bacquaert@oostende.be

059 25 89 79
0471 84 08 57