IMG_9776aangepast.jpg

DIRECTIE

Barbara Himpens
Directeur

barbara.himpens@ensorinstituut.be
0472 34 26 31

Nicole Blomme
Coördinator Deeltijds & Duaal vanuit Deeltijds

coordinator@deeltijdsonderwijs.com

0498 92 27 47

Contact

Bedankt voor de inzending!

Sonny Verdonck
Tewerkstelling Harde Sector

sonny.verdonck@deeltijdsonderwijs.com
0492 72 62 60

Niels Vandenbussche
Aanloopfase vorming zachte sector

niels.vandenbussche@deeltijdsonderwijs.com
059 70 77 50

TRAJECTBEGELEIDERS

Tina Derie
Tewerkstelling Zachte Sector

tina.dedrie@deeltijdsonderwijs.com
0499 77 09 86

Rebekka Dornez
Aanloopfase vorming harde sector
(hoofd aanloopfase)

rebekka.dornez@deeltijdsonderwijs.com
059 70 77 50

ZORGTEAM

Celine Notebaert
Hoofd zorgbegeleiding
(leerlingbegeleiding harde sector)

celine.notebaert@deeltijdsonderwijs.com
059 70 77 50

Nathalie Michiels
Schoolloopbaanbegeleider
(leerlingbegeleiding zachte sector)

nathalie.michiels@deeltijdsonderwijs.com
059 70 77 50

SECRETARIAAT

Ellen Rigaux
Hoofd Onthaal

ellen.rigaux@deeltijdsonderwijs.com
059 70 77 50

Nathalie Verleye
Medewerker Onthaal &
Administratie leerlingenbegeleiding

nathalie.verleye@deeltijdsonderwijs.com
059 70 77 50

Jolien Deblock
Medewerker Onthaal

jolien.deblock@deeltijdsonderwijs.com
059 70 77 50

Joëlle Waterlot
Administratie trajectbegeleiding

joelle.waterlot@deeltijdsonderwijs.com
059 70 77 50

Tim Van Sieleghem
Medewerker Veiligheid

tim.vansieleghem@deeltijdsonderwijs.com
059 70 77 50

Bart Devyt
ICT-medewerker

bart.devyt@deeltijdsonderwijs.com
059 70 77 50