top of page

5DE JAAR WELLNESS EN SCHOONHEID

In deze opleiding draait alles om de zorg voor de mens. Je verdiept je in verschillende domeinen zoals toegepaste psychologie, biologie, filosofie, recht en deontologie, waarbij je niet alleen theoretische kennis opdoet, maar deze ook leert toepassen in de praktijk.


Tijdens de lessen ontwikkel je de nodige competenties om schoonheids- en verzorgingstechnieken uit te voeren en tegelijkertijd klanten of collega's proffesioneel te adviseren.


Je krijgt een stevige inhoudelijke basis zodat je advies kan geven over schoonheid en lichaamsverzorgingstechnieken, zowel voor als na behandelingen. Dit gebeurt in de context van gezichtsbehandelingen, handverzorging, voetverzorging en andere lichaamsbehandelingen.


De combinatie van theorie en praktijk zorgt ervoor dat je optimaal voorbereid bent op een carrière in de wellness- en schoonheidssector.

Via stages pas je jouw ervaring toe in de praktijk.


Na deze richting in de dubbele finaliteit kun je twee kanten op: je bent voorbereid om verder te studeren in het hoger onderwijs of je kunt meteen een professionele loopbaan starten in een schoonheidsinstituut of als productvertegenwoordiger.

IMG_20200911_155038_570.jpg
IMG_20200911_155038_570.jpg
IMG_20200911_155038_570.jpg
IMG_20200911_155038_570.jpg
Lessentabel

6

5

3DE GRAAD

LESSENTABEL

Godsdienst / N. C. Zedenleer

2

2

Lichamelijke Opvoeding

2

2

Cluster Taal en Cultuur

  • Nederlands 

  • Burgerschap

  • Engels

  • Frans

  • Geschiedenis

8

8

Cluster Wiskunde - Wetenschappen

  • Wiskunde

  • Aardrijkskunde

  • Natuurwetenschappen

  • Economisch Financiële Competenties

4

4

Artistieke Expressie

1

0

Cluster Specifieke Vakken

  • Toegepaste Biologie 1-1

  • Voetverzorging 3-3

  • Handverzorging 2-2

  • Gelaatsverzorging 3-3

  • Lichaamsverzorging/Massage/Ontharing 4-4

  • Salonservice/Stage 0-3

  • Toegepaste Psychologie 1-1

14

17

Totaal

32

32

Studierichtingen in de dubbele finaliteit bereiden de leerlingen altijd voor op studies in het hoger onderwijs
Dubbele finaliteit betekent dat een doorstroom naar de arbeidsmarkt na het 6de jaar eveneens mogelijk is. Daarom is er ook stage voorzien in deze opleidingen.

de BeBox

G. Jungbluthlaan 4

8400 Oostende

059 50 09 31

© Ensorinstituut

Logo_Smartschool-web.png

de FoodBox

G. Jungbluthlaan 2

8400 Oostende

059 50 09 31

de Box

Schapenstraat 45

8400 Oostende

059 70 77 50

“Inspireer, creëer en onderneem vanuit gelijkwaardigheid, verdraagzaamheid

en eerlijkheid.”

STROOM logo.png
bottom of page